teen.girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teen.girl

всичко за момичетата
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 SuNnY SmIlInG [dideto_4]

Go down 
АвторСъобщение
dideto_4

dideto_4


Брой мнения : 62
Join date : 06.11.2009
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

SuNnY SmIlInG [dideto_4] Empty
ПисанеЗаглавие: SuNnY SmIlInG [dideto_4]   SuNnY SmIlInG [dideto_4] Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:04 pm

Здравейте, казвам се Диана. Можете да ми викате: Дидка, Диди (както ви харесва) На 17 години съм от град Стара Загора ( града на липите и правите улици - както и на поетите).Занимавам се предимно с поезия и изобразително изкуство. Обичам да слушам музика - не си падам по чалгата, предимно слушам: Хип - хоп, Dance...
Имам сестра голяма е сладурана ( една такава русичка с дълга косичка и прекрасни очички). Занимава се със спортни танци и тя като мен се увлича по поредицата на Здрач. Не мога да се оплача макар и малка ( е не много де ) си се разбираме с нея. Мога да си споделям всичко с нея.
Мразя лицемерните хора и лъжците. Знам какво искам и какво да получа от живота и за какво да се стремя. Попринцип винаги си правя сметка преди да направя нещо. Сърцето винаги ме води.
Ако някой има въпроси към мен, да пита... Razz
Защото е малко трудно да се опиша това какво съм и как мисля в едно малко текстче Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
 
SuNnY SmIlInG [dideto_4]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
teen.girl :: За Потребителите-
Идете на: