teen.girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teen.girl

всичко за момичетата
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси....{отговори, ако можеш :P}

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
dideto_4

dideto_4


Брой мнения : 62
Join date : 06.11.2009
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси....{отговори, ако можеш :P}   Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 3:50 am

1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, осъзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лошо след сто години?
4. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
5. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов. За съжаление, знаете, че след шест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
6. Има ли хора, на които завиждате толкова, че бихте желали да размените живота си с техния?
7. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Би ли ви измъчвало повече да изцапате ръцете си с кръв, отколкото да знаете, че сте оставили милиони хора да загинат?
8. Има ли нещо толкова важно за вас, че бихте пожертвали душата си за него?
9. Кой е най-скъпият ви спомен?
10. Ако годеникът/годеницата ви катастрофира и се парализира, бихте ли се венчали все пак за него/нея, или бихте отменили брака?
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките си и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламъците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
12. Предлагат ви 10 милиона за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
13. Ваш много близък човек е измъчван от адски болки и знаете, че до месец ще умре. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили?
14. Имате възможност да отидете колкото искате далеч в бъдещето и след една година да се върнете в настоящето с цялото придобито през това време знание, но без да можете да донесете нищо материално със себе си. Бихте ли предприели пътешествието, ако рискът да загинете е 50%?
15. Кое е най-тежкото психическо мъчение, което можете да си представите? Няма се предвид нищо, предизвикващо и най-малкото физическо натоварване.
16. Ако можете да използвате безплатно в продължение на 5 години услугите на изключителен готвач, шофьор, иконом, масажист или личен секретар, кое бихте избрали?
17. Ако ви предложат 20 000, ще се съгласите ли три месеца да не се къпете, да не си миете зъбите и да не използвате дезодорант?
18. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителна кауза, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се качите обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще го направите ли?
19. Поканени сте на вечеря на Коледа у стар приятел и намирате мъртва хлебарка в салатата. Какво ще направите?
20. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
21. Някой, когото обичате от цялото си сърце е жестоко убит. Вие знаете кой е убиецът, но съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
22. Кой е най-важният човек в живота ви?
23. Ако можете да избирате дали да имате един много близък и предан приятел и никакви други, или много обикновени приятели и познати, кое ще изберете?
24. Кое бихте предпочели - да сте слепи, или да сте глухи?
25. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Смятате ли, че със сегашните си приятели ще поддържате връзка и след 10 години?
26. Чия смърт би ви разтроила най-много. Как бихте я приели и превъзмогнали?
27. Кое е най-голямото разочарование в живота ви? А най-голямата гордост?
28. Повече слушате или повече разговаряте по време на разговор?
29. Ако можете да предотвратите земетресение в Перу, което отнема живота на 40 000 души, самолетна катастрофа във вашия град, в която загиват 200 души или автомобилна катастрофа, в която умира най-добрият ви приятел, кое ще изберете?
30. Какви искате да бъдете след 5 години? А след 10?

пс:Въпросите са взети от книгата на Грегъри Сток "Книга на въпросите".
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 71
Join date : 23.07.2009
Age : 28
Местожителство : Стара Загора

Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси....{отговори, ако можеш :P}   Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 7:38 pm

5. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов. За съжаление, знаете, че след шест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? да
6. Има ли хора, на които завиждате толкова, че бихте желали да размените живота си с техния? не
7. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Би ли ви измъчвало повече да изцапате ръцете си с кръв, отколкото да знаете, че сте оставили милиони хора да загинат? не бих убила невинен човек
8. Има ли нещо толкова важно за вас, че бихте пожертвали душата си за него? да
10. Ако годеникът/годеницата ви катастрофира и се парализира, бихте ли се венчали все пак за него/нея, или бихте отменили брака? бих се венчала
12. Предлагат ви 10 милиона за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? да
14. Имате възможност да отидете колкото искате далеч в бъдещето и след една година да се върнете в настоящето с цялото придобито през това време знание, но без да можете да донесете нищо материално със себе си. Бихте ли предприели пътешествието, ако рискът да загинете е 50%?не
15. Кое е най-тежкото психическо мъчение, което можете да си представите? Няма се предвид нищо, предизвикващо и най-малкото физическо натоварване. Да гледам как измъчват близките ми
16. Ако можете да използвате безплатно в продължение на 5 години услугите на изключителен готвач, шофьор, иконом, масажист или личен секретар, кое бихте избрали? готвач
17. Ако ви предложат 20 000, ще се съгласите ли три месеца да не се къпете, да не си миете зъбите и да не използвате дезодорант? ами сигурно ама няма да изляза от вкъщи Very Happy
18. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителна кауза, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се качите обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще го направите ли?не
19. Поканени сте на вечеря на Коледа у стар приятел и намирате мъртва хлебарка в салатата. Какво ще направите?ами няма да хапна повече
21. Някой, когото обичате от цялото си сърце е жестоко убит. Вие знаете кой е убиецът, но съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? не
22. Кой е най-важният човек в живота ви? ами нз за момента маийака ми и баща ми
23. Ако можете да избирате дали да имате един много близък и предан приятел и никакви други, или много обикновени приятели и познати, кое ще изберете? един близък и предан приятел
24. Кое бихте предпочели - да сте слепи, или да сте глухи? май да съм глуха.Тва е мн гадно
25. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Смятате ли, че със сегашните си приятели ще поддържате връзка и след 10 години? с мн от сегашните си приятели поддържам врръзка от 10 години но сиг с малко ще поддържам след 10
28. Повече слушате или повече разговаряте по време на разговор? повече говоря
29. Ако можете да предотвратите земетресение в Перу, което отнема живота на 40 000 души, самолетна катастрофа във вашия град, в която загиват 200 души или автомобилна катастрофа, в която умира най-добрият ви приятел, кое ще изберете? ами катастрофата
Само на тия мога да отговоря


Последната промяна е направена от Admin на Пет Юли 16, 2010 7:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://teengirl.bulgarianforum.net
llxshadowxll

llxshadowxll


Брой мнения : 27
Join date : 07.11.2009
Age : 113
Местожителство : Близо, за да ме видиш, далеч, за да ме достигнеш

Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси....{отговори, ако можеш :P}   Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Icon_minitimeНед Ное 08, 2009 10:48 pm

1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, осъзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? - да
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? - на човекът, който харесвам, че го обичам, защото съм срамежлува.. ;D
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лошо след сто години? - по-лош
4. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? - тука ще го запазя за себе си отговора, че е малко личен..
5. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов. За съжаление, знаете, че след шест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? - да, бих искала
6. Има ли хора, на които завиждате толкова, че бихте желали да размените живота си с техния? - не.. харесвам си моя скучен живот... но съм имала моменти, в които съм искала..
7. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Би ли ви измъчвало повече да изцапате ръцете си с кръв, отколкото да знаете, че сте оставили милиони хора да загинат? - ами всъщност аз много не се самонаказвам за глада.. бих оставила някой друг да свърши мръсната работа... иначе не бих
8. Има ли нещо толкова важно за вас, че бихте пожертвали душата си за него? - не...не мисля
9. Кой е най-скъпият ви спомен? - тук не мога да отговоря..
10. Ако годеникът/годеницата ви катастрофира и се парализира, бихте ли се венчали все пак за него/нея, или бихте отменили брака? -пак не мога да отговоря...зависи защо се омъжвам.. но аз трудно бих приела брак.. не знам, не мога да кажа
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките си и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламъците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? - не бих.. прекалено голям егоист съм
12. Предлагат ви 10 милиона за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? - приемам ;D
13. Ваш много близък човек е измъчван от адски болки и знаете, че до месец ще умре. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? - не.. страхливка съм, а и нали уж го обичам
14. Имате възможност да отидете колкото искате далеч в бъдещето и след една година да се върнете в настоящето с цялото придобито през това време знание, но без да можете да донесете нищо материално със себе си. Бихте ли предприели пътешествието, ако рискът да загинете е 50%? - бих приела
15. Кое е най-тежкото психическо мъчение, което можете да си представите? Няма се предвид нищо, предизвикващо и най-малкото физическо натоварване. - всякакви гадинки - гущери, змии, паящи, оси, хлебарки... в стая, където съм вързана и е тъмно и не виждам нищо
16. Ако можете да използвате безплатно в продължение на 5 години услугите на изключителен готвач, шофьор, иконом, масажист или личен секретар, кое бихте избрали? - масажист ;D
17. Ако ви предложат 20 000, ще се съгласите ли три месеца да не се къпете, да не си миете зъбите и да не използвате дезодорант? - то после парите ще отидат в поправка на зъбите, нова коса и мнооого душове, така че не ;D
18. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителна кауза, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се качите обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще го направите ли? - не
19. Поканени сте на вечеря на Коледа у стар приятел и намирате мъртва хлебарка в салатата. Какво ще направите? - няма такава опастност, защото не обичам нищо тревопасно ;D
20. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? - зависи откъде ги подберат това произволно...може произволно да ги подберат от най-богатите места или най-бедните..
21. Някой, когото обичате от цялото си сърце е жестоко убит. Вие знаете кой е убиецът, но съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? - не
22. Кой е най-важният човек в живота ви? - майка ми за сега ;D
23. Ако можете да избирате дали да имате един много близък и предан приятел и никакви други, или много обикновени приятели и познати, кое ще изберете? - първото
24. Кое бихте предпочели - да сте слепи, или да сте глухи? - глуха.. така и така чувам на половина с едното ухо, няма да ми е много трудно...
25. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Смятате ли, че със сегашните си приятели ще поддържате връзка и след 10 години? - нямам такива... но мисля, че с един човек ще поддържам
26. Чия смърт би ви разтроила най-много. Как бихте я приели и превъзмогнали? - амм.. не ми се е случвало подобно нещо
27. Кое е най-голямото разочарование в живота ви? А най-голямата гордост? - не мога да кажа...
28. Повече слушате или повече разговаряте по време на разговор? - второто ;D
29. Ако можете да предотвратите земетресение в Перу, което отнема живота на 40 000 души, самолетна катастрофа във вашия град, в която загиват 200 души или автомобилна катастрофа, в която умира най-добрият ви приятел, кое ще изберете?- във втората ситуация, може и да умра аз... и понеже съм егоист и нямам тооолкова много добри приятели, избирам второто
30. Какви искате да бъдете след 5 години? А след 10? - след 5 искам да уча журналистика, а след 10 да съм журналист ;D

срам ме е от себе си.. Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://creativeperson.forumotion.com/forum.htm
kremchu

kremchu


Брой мнения : 2
Join date : 16.07.2010

Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси....{отговори, ако можеш :P}   Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 9:44 pm

1. да
2. -
3. по-лош
4. -
5. да
6. не
7. не
8. да
9. -
10. бих се венчала
11. не бех се върнала
12. да
13. не
14. не
15. да гледам как някой близък човек страда
16. иконом
17. не
18. не
19. няма да ям салатата
20. -
21. не
22. много са
23. един много близък и предан приятел и никакви други
24. да съм глуха
25. с един и мисля че ще поддържаме връзка и след 10 години
26. би ме разтроила смъртта на някой много важен за мен човек
27. Кое е най-голямото разочарование в живота ви? А най-голямата гордост?
28. повече слушам
29. автомобилна катастрофа, в която умира най-добрият ви приятел
30. след 5 години искам да уча туризъм а след 10 - да се занимавам с туризъм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси....{отговори, ако можеш :P}   Въпроси....{отговори, ако можеш :P} Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси....{отговори, ако можеш :P}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отговори на въпроса с въпрос?!
» Въпроси

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
teen.girl :: игри и забавление-
Идете на: