teen.girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teen.girl

всичко за момичетата
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Защо Мразим чалгата (rock)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rock_girl

rock_girl


Брой мнения : 3
Join date : 18.07.2010

Защо Мразим чалгата (rock) Empty
ПисанеЗаглавие: Защо Мразим чалгата (rock)   Защо Мразим чалгата (rock) Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:23 pm

Та сега защо мразим чалгата аз мразя чалгата защото е безсмислена глупост поне сами да си измисляха песните ама не те и затова не им достига мозъка..Итака залагат на силикона и след акто си ръчнат към 100кобика силикон вече могат спокойно да си "пеят" полуголи глупостите..Те поне да можеха да пеят щеше да е добре,но те спят с някой богат чичко и всичко е готово Mad Та това е от мен . И за финал МРАЗЯ ЧАЛГАТА МРЕТЕ ЧАЛГАДЖИИИИ Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
thesweetest

thesweetest


Брой мнения : 5
Join date : 17.07.2010

Защо Мразим чалгата (rock) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо Мразим чалгата (rock)   Защо Мразим чалгата (rock) Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:44 pm

Ами аз не мразя чалгата безразлична ми е Smile
Върнете се в началото Go down
magi__

magi__


Брой мнения : 3
Join date : 18.07.2010

Защо Мразим чалгата (rock) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо Мразим чалгата (rock)   Защо Мразим чалгата (rock) Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:56 pm

Тц олееколко сте ограничени..Ми като не харесвате чалгата не я слушайте кво ми правите безсмислени теми Mad
Върнете се в началото Go down
Morena

Morena


Брой мнения : 8
Join date : 19.07.2010

Защо Мразим чалгата (rock) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо Мразим чалгата (rock)   Защо Мразим чалгата (rock) Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 5:55 am

Ми ти пък като си толкова надъхана слушай си глупостите и ги гледай тия курви как въртят гъзовете и тва е...по добре изобщо не пиши в форума silent silent
Върнете се в началото Go down
nancho




Брой мнения : 4
Join date : 10.02.2011

Защо Мразим чалгата (rock) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо Мразим чалгата (rock)   Защо Мразим чалгата (rock) Icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 6:04 am

чалгата няма смисъл защото:
- се пеят безмислени неща
-текстовете на горе долу ставащите песни са крадени освен на Полина ( майка и ми е учителка по музика Very Happy )
- чалгите нямат нищо истинско ( само силиконки ) No
-пеят полу голи
- и не могат да пеят
- еъпреки че има песни които са много хубави и на мен лично ми харесват
- ВСЕКИ СИ ИМА ВКУС
- тва е от мен Smile Smile Smile Smile Wink Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо Мразим чалгата (rock) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо Мразим чалгата (rock)   Защо Мразим чалгата (rock) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо Мразим чалгата (rock)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
teen.girl :: Chatche...-
Идете на: