teen.girl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teen.girl

всичко за момичетата
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ..::Любовни спомени::..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
dideto_4

dideto_4


Брой мнения : 62
Join date : 06.11.2009
Age : 31
Местожителство : Стара Загора

..::Любовни спомени::.. Empty
ПисанеЗаглавие: ..::Любовни спомени::..   ..::Любовни спомени::.. Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 12:33 am

Любовни спомени Razz
Върнете се в началото Go down
_Stars_best_child_

_Stars_best_child_


Брой мнения : 4
Join date : 07.11.2009

..::Любовни спомени::.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ..::Любовни спомени::..   ..::Любовни спомени::.. Icon_minitimeПон Ное 09, 2009 4:01 am

Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.

Любов е, когато не искаш да си лягаш да спиш, защото реалността е по-прекрасна от сънищата.


Любовта е толкова голяма сила, че може да бъде надмината само от летенето.

Омразата парализира живота; любовта го изцелява. Омразата обърква живота; любовта връща хармонията. Омразата помрачава живота; любовта го озарява.

С истинската любов е като с призраците; всеки говори за тях, но малцина са ги виждали.

Любовта е явление, което съкращава живота на човека, но удължава живота на човечеството.

Когато си до мен отново се чуствам като дете.Ти си моята машина на времето.

Обичам те,повече от колкото обичам живота.Нужен си ми повече от колкото въздуха.

Ти си моят земен рай,затова се моля да не умирам без теб,защото знам че по-прекасен рай от земния няма да намеря.
Върнете се в началото Go down
 
..::Любовни спомени::..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любовни терзания ;] поискайте съвет...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
teen.girl :: любов/love-
Идете на: